W jaki sposób spędzić urlop z maluchem?

Sporo ludzi, co roku spędza urlopy nad krajowym morzem. Mamy do wyboru tu wiele miejscowości, z których każda ma, co innego do zaproponowania. Dużo osób odwiedza Gdańsk gdyż oprócz plaży może również zwiedzać miasto, porty, muzea, wybrać się do klubu.

Jednakże, jeśli ktoś szuka odpoczynku, to powinien wybrać mniejszą nadmorską miejscowość. Innym niejednokrotnie odwiedzanym miastem leżącym nad morzem jest Łeba. Będąc w tej miejscowości możemy też wybrać się do Słowiańskiego Parku Narodowego gdzie ujrzymy ruchome wydmy. Łeba to również znakomite miejsce do żeglowania, windsurfingu, jazdy konnej, wędkowania oraz wycieczek rowerowych. W mieście znajduje się również port jachtowy, a również dwie latarnie morskie. Inną atrakcyjną miejscowością nad morzem jest Rewal. To typowo krajoznawcza miejscowość, w której odszukamy liczne hotele, kempingi, pola namiotowe, wiele ośrodków Spa, a też wydarzeń artystycznych.

Rewal mieści się w bliskim sąsiedztwie Kołobrzegu, Świnoujścia oraz Kamienia Pomorskiego. Warto, w związku z tym wybrać się na wycieczkę do tych miejscowości. Bez względu na miejsce, nie zapominaj niemniej jednak, aby dowiedzieć się więcej na temat Bon turystyczny 2022. Urzekają swoim pięknem wiele osób, wskutek tego co roku mazurskie miejscowości odwiedzają tłumy wędrowców. Olbrzymia ilość jezior otoczonych lasami powoduje, iż należałoby tutaj wybrać się na wakacje. Popularnymi mazurskimi miejscowościami są: Mrągowo, Mikołajki, Giżycko, Ełk i Ostróda. Mikołajki słyną z wielu interesujących miejsc do żeglugi. Można wybrać się na spływ kajakami, w rejs statkiem czy też promem. W miejscowości mieści się także wiele stadnin konnych, tras rowerowych i spacerowych.

Rzecz jasna na Mazurach znajdziemy też liczne czyste jeziora. Przez Mazury przepływa też rzeka Krutynia. Jej źródło znajduje się w Sorkowitach, później biegnie przez wiele jezior i uchodzi do jeziora Bełdany. Niezmiernie interesująca turystycznie jest gmina Piecki. Odnajdziemy w niej stanice wodne w Zgonie, Bieńkach i Nowym Moście. Tutejsze lasy są także zachwycającym miejscem do grzybobrania. Dużą atrakcją Mazur jest również szlak rzeki Dajny.