Nowoczesne maski do nurkowania TUSA

Podstawowe zestawy do nurkowania, dostępne w sklepie TUSA mogą dla siebie wybierać jednocześnie doświadczeni nurkowie, jak i amatorzy. Każdy z takich zestawów jest opisany, a więc nikt nie powinien mieć kłopotów z wyselekcjonowaniem tego, czego potrzebuje. Każdy z tych kompletów gwarantuje maksymalne pole widzenia pod wodą. Dostępne modele zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi trendami. Znajdą się w nich takie innowacyjne rozwiązania jak: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu a także zawór który zapobiega przedostawaniu się do maski wody podczas zanurzenia. Wyjątkowo praktyczny jest też zawór oczyszczający.

Niewywołujący alergii silikon z jakiego została zrobiona maska nie wywoła podrażnienia na skórze. Silikon jest również materiałem miękkim oraz elastycznym, czyli dopasowuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia, bo to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować dowolnie. Boczne szyby w maskach TUSA wykonane są w taki sposób, by zredukować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują świetną widoczność a także to, że wszystko zobaczy się w naturalnych kolorach. Fajka i ustnik w kompletach też wykonane są z silikonu. Materiał ten zrobiony jest na podstawie technik HyperDry Elite Dry Top.

Technika ta jest odpowiedzialna za zachowanie suchości nawet podczas maksymalnego zanurzenia. Pływak umieszczony w zaworze natychmiastowo go zamyka i dzięki temu woda nie przedostanie się na zewnątrz. Anatomiczny ustnik gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, wykonaną z miękkich tworzyw. Rozbudowana technika multi – flex daje gwarancję perfekcyjnego przystosowania. Wygodne kalosze z paskiem z silikonu są zapewnieniem efektywnego nurkowania. Całość została zaprojektowana tak, by w czasie podróży zajmowała mało miejsca. Komplety TUSA szczególnie zaś rozpoznawalne z tego, że są bardzo ergonomiczne w czasie nurkowania.

Opatentowany przez firmę system Hybrid Blade System wpływa korzystnie na napęd, wydajność oraz przenoszenie mocy. W sklepie można również zaopatrywać się w profesjonalna maska do nurkowania, żeby mieć dostęp do wszystkich gadżetów.