Niezawodny sprzęt oraz akcesoria do tenisa oraz badmintona

Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety do tenisa marki Yonex wybierane są tak samo przez amatorów, jak i przez osoby które grają zawodowo. Firma projektuje i sprzedaje 3 wiodące serie rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE cechuje spory komfort gry oraz siła uderzeń. Kolekcja VCORE pozwoli na podwyższoną kontrolę gry, odczuwanie wszystkiego i ma perfekcyjną rotację. Rakiety z obu serii, jak i pozostały katalog produktów jakim jest tenis polska można zakupić w sklepie rodzimego dystrybutora w niewygórowanej kwocie.

Kiedy ktoś ma już swoją preferowaną rakietę Yonex i planuje kupić taki sam model, może sobie na to pozwolić. Jeżeli natomiast ktoś rakietę tej marki kupuje pierwszy raz i zaznajomi się z opisami, będzie zorientowany, na co się zdecydować. Parametry rakiety mogą także omawiać z klientem pracownicy zatrudnieni w sklepie. Każda rakieta scharakteryzowana jest pod względem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy wykwalifikowani sportowcy. Scharakteryzowane są użyte w nich technologie a także można przeczytać, jacy znani sportowcy używają ich na co dzień.

Yonex to firma rozpoznawalna również z rakiet do badmintona. Sportowcy nabywający rakiety tego wytwórcy mogą mieć pewność, że zmaksymalizują własne umiejętności na kortach. Sprzedawane rakiety napinane są z optymalną mocą. Oferowane kolekcje rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dodana jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu. Materiały z jakich wykonane są rakiety są mocne i z tego względu konsumenci mają wgląd do trwałych modeli.

W sklepie katalog produktów jest szeroki i rozdzielony na kategorie tematyczne takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W osobnych działach udostępniono bestsellery i nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa lub w badmintona rekreacyjnie, bądź profesjonalnie. Zawsze odnajdzie gadżety dobrane do zdolności i nawyków gry.